Günlük Kiralık Ev
Yardım Hattı

10:00 - 19:000533 147 01 85

Günlük Kiralık Ev

Home Apart

Home Apart

Basit bir cümle gibi görünse de günlük kiralık ev hassas bir konu.Ülkemizde bir çok kişi hizmet vermenin kolay olduğunu sanıp bu işe girdi. Biz ise 17 personelimiz ile gelen misafirlere 24/saat ( bazı binalarımızda) hizmet vermekteyiz.

Günlük Kiralık Evlerde Nelere Dikkat Ederiz ?

Önce dairenin yeri. İstanbul’da yer önemli çünkü taksim gibi bir yerde 1 sokak ötede acayip insanların oturduğunu herkes bilir.Geldiğiniz zaman eşiniz ve çocuğunuzla yürüyerek gideceğiniz yerleri seçeriz. Dairelerin büyüklükleri 4 kişilik bir ailenin kalacağı kadar büyüktür. 8 temizlik elemanımız işimizin en önemli kısmını oluşturuyor. Temiz bir daire rahat uyku demektir. Verdiğiniz paranın karşılığı demektir.


Home Apart

Sizler neye dikkat etmelisiniz ?

Firmanın iletişim numaralarını mutlaka arayın. Banka hesap numaraları dahil her şey web sitesinde yayınlanıyor olması gerekir. Daireler için ödeme yaptığınızda mutlaka ödeme onayı alın. Yerleşik ofislerine gidebiliyorsanız mutlaka gidiniz.

HomeApart Sitemizde

Yakınlarınız ile beraber yapacağınız seyahat öncesinde beklentilerinizi karşılayacak tatil tercihinizi belirleyin. Sitemiz üzerinde dilerseniz deniz manzaralı dilerseniz yeşilköyde ya da şehrin ve eğlencenin tam merkezinde farklı konaklama beklentilerinize cevap vercecek 10’larca günlük kiralık ev bir tık yakınınızda. İlan detaylarında lokasyon bilgileri, misafir kapasitesi ve diger bilgilere bakarak evin size uygun olup olmadığına karar verin.